hl house

nemza

lobo
  Kontakt
 

Ing. Miroslav Zawada

Návsí 168

739 92 Návsí

Email: info@nemza.cz

Tel.: +420 731 762 504

IČ: 749 726 18Aby se Váš dům stal Vaším domovem

Jsme skupina odborníků poskytující komplexní a odborné služby jako pomoc v komplikovaném procesu nákupu a prodeje nemovitého majetku, která je ve vyspělých zemích samozřejmostí. Naší snahou je individuální a profesionální přístup k zákazníkovi, samozřejmostí je absolutní diskrétnost. Koupě nemovitostí je krok, který dělá běžný člověk jednou za život. My Vám pomůžeme, abyste nešlápli vedle.


Ing. Miroslav Zawada

Vystudoval stavební průmyslovou školu, stavební fakultu a ústav soudního inženýrství na VUT Brno. Věnuje se oceňování a zpracování odborných expertíz v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí. Zabývá se rovněž právní inspekcí nemovitostí.


Ing. Marian Cieslar

Absolvoval středoškolské i vysokoškolské stavební vzdělání se specializací na pozemní stavby. Věnuje se projektování a realizaci pozemních staveb včetně zpracování energetických expertíz a studií. Je odborníkem na technickou inspekci nemovitostí a zpracování Průkazů energetické náročnosti budov.


Vzhledem k velkému objemu zakázek externě spolupracujeme s projektanty, architekty a ostatními odborníky na právní, stavební a ekonomické obory. Veškeré znalecké posudky jsou zpracovávány spolupracujícími soudními znalci.